Gumy METRO

Gumy METRO (wykładziny) mogą zdecydowanie ułatwić użytkowanie pomieszczenia. Prawidłowo zamontowana wykładzina gumowa daje możliwości zminimalizowania ewentualnego zagrożenia poślizgu. Wykładziny gumowe Metro to przede wszystkim wysoka jakość materiału i funkcjonalność. Wykładziny gumowe Metro są bardzo uniwersalne, a ich montowanie jest szybkie i proste. Rozmiar wykładziny gumowej Metro z naszej oferty da szerokie możliwości ich wykorzystania przez Klienta w każdego rodzaju pomieszczeniu.
Wykładziny gumowe METRO mogą być stosowane do wykładania podłóg w pojazdach mechanicznych oraz w pomieszczeniach magazynowych, przemysłowych i handlowych.

Wykładzina może być wykładana w następujący sposób:
-rozłożona w stanie swobodnym – bez przyklejania
-przyklejona do podłoża z zastosowaniem klejów powszechnie używanych w budownictwie do przyklejania wykładzin gumowych.

Powierzchnia wykładziny METRO jest moletowana, co nadaje jej właściwości przeciwpoślizgowe i jednocześnie ułatwia utrzymanie czystości.

Wykładzina produkowana jest w szerokości 1450 mm i w grubościach 3mm, 4mm i 6mm
Wykładzina antyelektrostatyczna posiada świadectwo badania Nr 13/01 wykonane wg PN-92/E-05203
“Ochrona przed elektrycznością statyczną. Materiały i wyroby w obiektach oraz strefach zagrożonych wybuchem. Metody badania oporu elektrycznego właściwego i oporu upływu” (Politechnika Szczecińska).
Wykładzin nie należy stosować w warunkach, w których mogą być narażone na działanie promieni słonecznych i ozonu.
Oferowane wykładziny gumowe METRO to rozwiązanie, które sprawdzi się w budynkach, gdzie panuje duży ruch pieszy. Wyroby pozwalają na zachowanie czystości w pomieszczeniu i ograniczają ryzyko poślizgnięcia się. Proponujemy także możliwość zakupu gumy na metry – można nią wyłożyć schody, aby zapewnić przechodzącym bezpieczeństwo.